Matematický klokan - okresní kolo

Velkého úspěchu dosáhla naše škola díky výsledku Marka Přehnala z 2. ročníku v okresním kole soutěže Matematický klokan, v kategorii Cvrček. Marek získal 85 bodů z možných 90 a umístil se na krásném 3. místě. Uspěl v konkurenci 1035 žáků ze 30 škol.

Den Země

5. května proběhla projektová výuka - "Den Země." Žáci poznávali různé druhy stromů, keřů, květin, živočichů. Zopakovali si význam třídění odpadu a vyzkoušeli si netradiční sportovní disciplíny.

Kroužek keramiky

Pár fotek z keramického kroužku vypovídá o tom, že práce nás nejen baví, ale také se nám daří. Svými výrobky jsme se pochlubili na školním jarmarku.

Zahraniční návštěva z Holandska

Dne 21. dubna 2022 navštívila ZŠ zahraniční návštěva.

Starostův hanácké vdolek

20.4. - se 20 žáků naší školy zúčastnilo sportovní soutěže pod názvem "Starostův hanácké vdolek."

Velikonoční jarmark

V úterý 12.4.2022 se konal Velikonoční jarmark.

Zápis do 1. třídy

Ve čtvrtek 7.4.2022 od 14.00 do 17.00 hodin probíhal zápis do 1. třídy. K zápisu přišlo 30 dětí, které si obešly stanoviště s paní učitelkou. Za odměnu dostaly dárečky a upomínkový list.

Pěvecká soutěž - školní kolo

Dne 29.3. 2022 proběhlo školní kolo pěvecké soutěže.

Den naruby

U příležitosti Dne učitelů se uskutečnil 28.3.2022 v naší škole tzv. "Den naruby". Na jednu vyučovací hodinu si dvojice žáků 5. ročníku vyměnila místo s paní učitelkou vybrané třídy. Někteří z nich přistoupili k úkolu velice zodpovědně, připravili si pro děti zajímavé aktivity a úkoly. Žáci si tak mohli vyzkoušet učitelskou profesi.

Matematický klokan

V pátek 18.3.psali žáci 2. - 5. ročníku školní kolo mezinárodní matematické soutěže.