• PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

28.3.2020

DEN UČITELŮ

Vážení i milí rodiče,

dnes máme významný den v kalendáři, narození Jana Amose Komenského.

Také my ve škole vždy tento den slavíme s dětmi jako takový "DEN NARUBY", kdy si žáci pátého ročníku mohou vyzkoušet, jaké to je, postavit se před plnou třídu žáků a zaujmout jejich pozornost a dokonce je i něco naučit.

Bohužel, letos to našim "páťákům" nevyšlo.

VY jste v tyto dny těmi, kteří se dnes a denně věnují svým dětem, děláte s nimi úkoly, vysvětlujete jim učivo, snažíte se je zabavit celý den a rozložit učení s dětmi mezi další vaši přáci, ať už je to práce doma nebo z domu.

Proto letos VELKÉ DÍKY patří PRÁVĚ VÁM RODIČŮM !!!

Je to naprosto nová situace pro nás všechny, všichni se učíme, hledáme možnosti. Kolem nás slyšíme mnoho špatného.

Prosím, zkuste najít v tom všem také něco pozitivního. Třeba to, že trávíte více času se svými dětmi, můžete víc poznat jejich potřeby a přání, zažít společně v rodině hezké chvilky.

Držme si vzájemně palce, dělejme všechno proto, ať to skončí co nejdříve.

PŘEJI VÁM co nejvíce zdraví, pohody, trpělivosti, dobré nálady. Mějte se rádi, buďte co nejvíce spolu.

S velkou úctou a vděčností

Mgr. Lenka Nováková, ředitelka školy