• Ovoce do škol

V letošním školním roce 2020/2021 se opět naše škola zapojila do projektu "Ovoce do škol"  a nově "Mléko do škol." Děti budou dostávat jedenkrát týdně ke svačině ovoce nebo zeleninu a krabičkové mléko "Kravík."

Již v minulém roce jsme zorganizovaly projektové vyučování s názvem "Týden zdraví." Děti plnily různé úkoly, dověděly se spoustu nových informací o zdravém stravování, poznávaly i ochutnávaly známé i ty méně známé druhy ovoce a zeleniny.

Každý žák dostal ke svačině:

15.9. - tři švestky                                            16. 9. - Bovýskovo mléko

24.9. - jablečná šťáva                                      22. 9. - Bovýskovo mléko

29.9. - banán                                                  29.9. - BIO bílý jogurt

6. 10. - hrušku                                                6. 10. - Bovýskovo mléko

13.10 - zelenou a žlutou papriku                        13.10. - sýr - Žervé

thumbnail