• Ovoce do škol

V letošním školním roce 2018/2019 se opět naše škola zapojila do projektu "Ovoce do škol"  a nově "Mléko do škol." Děti budou dostávat jedenkrát týdně ke svačině ovoce nebo zeleninu a krabičkové mléko "Kravík."

Již v minulém roce jsme zorganizovaly projektové vyučování s názvem "Týden zdraví." Děti plnily různé úkoly, dověděly se spoustu nových informací o zdravém stravování, poznávaly i ochutnávaly známé i ty méně známé druhy ovoce a zeleniny.

Každý žák dostal ke svačině:

12.9. - dvě švestky                                                           13.9. - mléko "Kravík"

19.9. - hrušku                                                                  21.9. - mléko "Kravík"

25.9. - hroznové víno                                                        25.9. - bílý jogurt z Valašska

2.10. - banán                                                                   3.10. - mléko "Kravík"

10.10. - jablko                                                                  9.10. - bílý jogurt z Valašska

17.10. - dvě hrušky                                                          18.10. - mléko "Kravík"

thumbnail