Pečení muffínů na rozloučenou

V pátek a v pondělí jsme s dětmi ve skupinách postupně pekly muffíny dle jednoduchého hrníčkového receptu.

Ptáčci barevňáčci

21.6. - výtvarná dílna - tvoření ptáčků děti moc bavilo. Využili jsme kombinovanou techniku. Děti bavilo razítkování akrylovými barvami a zdobení ocásků krepovým papírem. Ptáčci se velmi vyvedli - jeden byl krásnější než druhý.

Projektové odpoledne - "Dentální hygiena"

21.6.- "Dentální hygiena" - spousta praktických informací o tom, jak pečovat o zuby a ústní dutinu, abychom byli zdraví a spokojení.

Turnaj v dámě, vyhodnocení

10.6. - trojboj - turnaj v klasické, žravé, a přeskakované dámě.

Projektové odpoledne - "Včely, včelíny a med."

9.6.- povídání a vývoji a životě včel vyplněné spoustou praktických ukázek a zajímavých informací.

Projektové odpoledne - jóga

7.6.- odpoledne plné pozdravů slunce, cesta kolem světa prostřednictvím cvičení a poznávání prvků jógy.

Pes, přítel člověka

19.5. - projektové odpoledne s odborníkem.

Motýli

20. - 21.5. - každé dítě vytvořilo motýly dva. Jeden zůstal, aby zdobil třídu, druhého si odnesly děti domů.

Karneval

25.2. - Maškarní karneval s programem.

Projektové odpoledne

24.2. - projektové odpoledne s paní Martou Nevrlou a její dcerou Barčou