Rozloučení s družinou

25.6. - proběhlo v našem oddělení vyhodnocení celoroční hry "Námořníci" s přespáním. Odpoledne bylo zaplněné hrami na školní zahradě. Na večeři si děti opekly špekáčky. Dále následovala cesta za pokladem. Všichni jsme společně přespali v tělocvičně a ráno posnídali koblížek s čajem.

Projektové odpoledne - jóga

V družině proběhlo zajímavé odpoledne s jógou. Dětem se vše moc líbilo.

Projektový den - Dentální hygiena

Dentální hygiena - děti se dověděly spoustu informací, jak pečovat o své zuby a dutinu ústní.

Canisterapie - Pes, přítel člověka

26. 5. - se děti dověděly od chovatelky zlatých retrívrů spoustu informací o chovu.

Stavění májky

3.5.2021 děti ze 4. třídy nazdobily májku a společně ji před školou postavily.

Projektový den - Korálkování

29.4. - projektový den "Korálkování."Děti si společně s pozvaným odborníkem vyrobily ptáčka a skřítka. Na závěr si navlékly náramek.

Čarodějnické odpoledne

28. 4. 2021 proběhlo "Čarodějnické odpoledne" plné her a soutěží. Na ukončení si děti opekly špekáčky.

Maškarní karneval s programem

25.2. - se uskutečnil v naší družině "Maškarní karneval s programem." Děti se předvedly ve svých maskách, zatančily si a zahrály spoustu her. Tři nejhezčí masky byly odměněny.

Soví program

11.2. - byla v naší družině návštěva z EKOCENTRA IRIS se sovím programem. Děti získaly nové informace o sovách. Zahrály si hry - např. krmení mláďátek. Na závěr si vyrobily reflexní sovu, kterou si mohou připnout třeba na aktovku.

Zima v družině

Zimní tvoření - ohňostroj, mrazík, ptáček,. Probíhal "zdravý týden," kdy děti vystřihovaly a lepily zdravé a nezdravé potraviny. Nakonec jsme si užívaly venku zimní radovánky.