Ve středu se konal ve škole sběr starého papíru. Ze všech stran se ke škole hrnuly hromady papíru, abychom opět nasbírali společně co nejvíce této suroviny, která se může dále zpracovat a využít. Žáci mezi sebou také soutěží, kdo bude tím nejlepším "sběračem papíru", a která třída bude tou nejlepší v součtu nasbíraných kilogramů. Letos to vyhráli naši čtvrťáci, kteří nasbírali 3 210 kg!

Z jednotlivců se pak na 1. místě umístila Koleňáková Eliška - 720 kg, na druhém místě Hana Souralová - 350 kg a třetí místo zaujali sourozenci Jindřich a Veronika Sládkovi - každý 311,5 kg! Gratulujeme!

Všechny děti, které přinesly do školy nějaké to kilo papíru, čeká sladká odměna a další odměnou bude návštěva divadla nebo příspěvek na výlet či další kulturní akci.