Evropský den jazyků - 3.-5. ročník

Žáci 3., 4. a 5. ročníku se připojili k oslavám Evropského dne jazyků, který připadá na 26. září. Letos si žáci vyhledávali a zpracovávali informace o dvou ostrovních státech - Velké Británii a Irsku. Svými zajímavými příspěvky a jejich prezentací tak zvýšili povědomí o životě a zvycích v těchto zemích. Na závěr si děti vyrobily vlaječky.

Olympiáda v MŠ

Vrátit se na chvíli do své školky, setkat se se svými kamarády a zároveň si trochu zasportovat. To vše mohli prožít žáci prvního ročníku naší školy, když se 24. září v prostorách Mateřské školy v Kralicích na Hané zúčastnily sportovní olympiády, kde soutěžily v nejrůznějších disciplínách.Všichni odcházeli se zaslouženou medailí a posíleni sladkou odměnou. Děkujeme vedení MŠ za vytvoření příjemné atmosféry a společně strávené chvíle.

Návštěva DDH

Návštěva dopravního hřiště Ve středu 23. 9. 2015 navštívili žáci 4. ročníku dětské dopravní hřiště v Prostějově. Před zahájením kurzu se „vyřádili“ na lanovém hřišti.

Zahájení školního roku 2015/2016

Je 1.září a začíná nový školní rok. Naše nejmenší školáčky- prvňáčky přivítala p.ředitelka Mgr.Lenka Nováková, p.starosta Petr Neoral a p.místostarosta Miroslav Vágner. Všichni jim popřáli mnoho úspěchů, spoustu jedniček a také nových kamarádů.