Žáci se samými jedničkami

Výlet páťáků do Olomouce

28.6. - výlet 5.ročníku do zábavného centra Krokodýlek v Olomouci.

Rozloučení na úřadě

27.6. proběhlo slavnostní rozloučení s žáky 5. ročníku na úřadě Městyse v Kralicích na Hané.

Poznej vědu

25.6. - se zábavnou formou děti sblížily s některými pokusy z fyziky a chemie.

Malá kopaná

25.6. - proběhl turnaj v "Malé kopané," který se uskutečnil na místním fotbalovém hřišti. Naši žáci vybojovali pěkné 4. místo.

Škola v přírodě

18. - 22.6. proběhla "Škola v přírodě" - Karlov pod Pradědem, chata Solitér. Počasí bylo krásné, vařili nám výborně a všichni byli velmi spokojení.

Indiánské odpoledne

15.6. se uskutečnilo na školním dvoře "Indiánské odpoledne." Děti soutěžily, malovalo se na obličej, pletly se copy, hrálo se na bubínky, nechyběla bohatá tombola.

Olympijské hry v Bedihošti

9.6. se žáci z naší školy (z 5. a 4. ročníku) a žáci 2. stupně z Kralic na Hané účastnili "Olympijských her" v Bedihošti.

Slavnost Slabikáře

6.června předvedli žáci 1. ročníku svým rodičům, jak zvládli techniku čtení. Po přečtení a podpisu čtenářského slibu obdrželi všichni žáci medaili "Jsem čtenář" a knihu s věnováním.

4.6. - čtvrťáci na Dopravním hřišti v Prostějově

Žáci 4. ročníku ukončili výuku Dopravní výchovy písemným testem a praktickou jízdou. Téměř všichni byli velmi úspěšní a získali Průkaz cyklisty.