Žáci se samými jedničkami

27.6. - Rozloučení se školním rokem

KPŠ připravil pro naše žáky v sokolském parku rozloučení se školním rokem.

Rozloučení na úřadě městyse

27.6. proběhlo na úřadě Městyse Kralice n/H slavnostní rozloučení s žáky 5. ročníku.

Lesní pedagogika

25.6. se žáci 1. a 2. ročníku zúčastnili zábavné výuky v lese - "Lesní pedagogika."

Turnaj v malé kopané

24.6. se konal turnaj v malé kopané v Kralicích n/H. Naše fotbalové družstvo obsadilo krásné 3. místo. Za náš tým hráli: Samuel Bross, Marek Trnavský, Michal Trnavský, Vanesa Řezáčová, Martin Svozil, Mathias Jantoš, David Neubauer, Samuel Řezáč, Tomáš Kleveta.

Večerní párty s noclehem

20.6. si žáci 5. ročníku uspořádali večerní párty na školním dvoře s noclehem v tělocvičně.

PČ - 5. ročník - výroba nepečeného dortu

19.6. si žáci 5. ročníku v pracovních činnostech vyráběli nepečený dort. Byl výborný a všem moc chutnal!

Dětská knihovna v Prostějově

19.6. žáci 3.,4. a 5. ročníku navštívili nově zrekonstruovanou Dětskou knihovnu v Prostějově.

Školní výlet

18.6.se konal školní výlet na Pustevny v Beskydech.

Dětské Olympijské hry

15.6. se vybraní žáci 5. ročníku zúčastnili "Dětských Olympijských her," které se letos konaly v Čehovicích. Náš tým soutěžil ve složení Aneta Neubauerová, Samuel Bross, Marek Trnavský, Michal Trnavský a obsadil 1. místo! Naši žáci podali vynikající výkon jak v soutěžích sportovních, tak i ve vědomostních disciplínách. V mnohých úkolech konkurovali, ba i převyšovali svými vědomostmi žáky z úplných základních škol.