Třídní schůzky

v jednotlivých třídách se od 14:30 do 17:00 hodin konají konzultace o prospěchu a chování žáků.

Zápis do 1. třídy

Ve čtvrtek 13. 4. 2023 proběhl v odpoledních hodinách zápis do 1. třídy naší školy.

Matematický klokan - okresní kolo

Stejně jako v loňském školním roce i letos jsme uspěli v okresním kole soutěže Matematický klokan.

Velikonoční jarmark

Ve středu 5. dubna 2023 proběhl druhý ročník Velikonočního jarmarku.

Ukliďme Kralice, ukliďme Česko

Dne 2. 4. 2023 se žáci a učitelé naší školy zapojí do této prospěšné akce. Všichni už se moc těší.

Všechno nejlepší, Amosi

Ve čtvrtek 30. března 2023 připravila pro žáky 4. a 5. třídy paní učitelka Petrželová projekt o Janu Amosi Komenském – učiteli národů.

Návštěva knihovny - 5. třída

V rámci měsíce března - měsíce čtenářů, navštívili žáci 5. třídy rovnou dvě knihovny.

Den naruby

U příležitosti Dne učitelů, který se slaví 28. března, zorganizovali a prožili žáci naší školy tzv. “DEN NARUBY”.

výstava knih

V rámci března -měsíce knihy- proběhla 23. 3. 2023 v naší škole výstava knih.

Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

Dne 23. 3. 2023 se v 16:00 hodin konala v naší škole schůzka s rodiči budoucích prvňáčků.