Žádný ilustrační obrázek

Muzikoterapie

Akce pro žáky I. a II. oddělení školní družiny.

Den hokeje v družině

V rámci Dne hokeje se hokejové tematice věnovaly i děti z II. oddělení školní družiny.

svátek matek - II. oddělení

Děti z II. oddělení školní družiny se od 7. do 10. 5. společně s paní vychovatelkou věnovali svátku matek.

svátek matek - I. oddělení

Letos se děti na svátek matek ve školní družině připravovali velmi důkladně.

tvoření s Martou

Ve čtvrtek 9. 5. 2024 k nám do I. oddělení školní družiny opět zavítala úžasná lektorka paní Marta Nevrlá.

návštěva kina Metro 70 v Prostějově

V pondělí 6. 5. 2024 navštívily děti z II. oddělení školní družiny spolu s paní vychovatelkou Zemánkovou a paní učitelkou Hloch Drábkovou kino Metro 70 v Prostějově.

zažehlovací korálková mozaika

Aktivita zaměřená na podporu fantazie a jemné motoriky proběhla v I. oddělení školní družiny v posledních dvou dubnových týdnech.

Den Země ve školní družině

V posledním dubnovém týdnu roku 2024 se ve II. oddělení školní družiny zaměřili na téma naší planety Země.

Čarodějnice

V pátek 26. 4. 2024 proběhla na zahradě naší školy akce „Pálení čarodějnic“ s opékáním špekáčků.

Divadelní představení

V úterý 9. 4. 2024 proběhlo v sokolovně v Kralicích na Hané divadelní představení pro rodiče žáků z naší základní školy.