Aktivita zaměřená na podporu fantazie a jemné motoriky proběhla v I. oddělení školní družiny v posledních dvou dubnových týdnech.

Účastnily se jí také děti ze III. oddělení školní družiny v době, když byla jejich paní vychovatelka nemocná.

Děti skládání plastových korálků na podložky různých tvarů i velikostí velmi oslovilo a pracovaly jak o život. Malá dílka na téma jaro měla takový úspěch, že paní vychovatelka Formanová uspořádala i soutěž o nejkrásnější mozaiku.

Hlasovala velká spousta dětí, ale i paní učitelky, paní vychovatelky, dokonce i paní ředitelka a paní školnice.

Malé sladké ceny dostal úplně každý autor mozaiky, ale 1. místo patřilo Nikole Moudré, 2. místo obsadila Viktorie Urbanová a 3. místo čekalo na Barboru Zapletalovou.

Blahopřejeme.