Ve čtvrtek 20. 3. 2024 se ve II. oddělení školní družiny odehrál zcela neobvyklý a vzrušující okamžik. Zavítal sem pan Holík a s ním přišla i jeho kamarádka – liška Coco.

Děti se dozvěděly mnoho zajímavých faktů o tom, jak lišky žijí, co mají rády a jak se liška Coco dostala k panu Holíkovi. Byla to pro děti skvělá příležitost lépe poznat zvířecí svět a naučit se respektovat a chránit přírodu kolem sebe.
Děti si mohly poprvé v životě pohladit živou lišku. Jejich obličeje zářily štěstím a nadšením, když se dotýkaly jejího měkkého kožíšku a sledovaly její hravé chování.
Na závěr besedy děti položily panu Holíkovi spoustu všetečných otázek týkajících se lišek, způsobu jejich života a zvyků. Pan Holík ochotně odpovídal na každou otázku a rozšířil tak dětem obzory o další zajímavosti ze světa zvířat.

Bylo to setkání plné nových poznatků a zážitků, na které děti jistě ještě dlouho nezapomenou.