Dopravní výchova - 4. ročník

25.2. se žáci 4. ročníku zúčastnili další výuky na dopravním hřišti - přípravy k získání "Průkazu mladého cyklisty." Program byl rozdělen na 4 bloky - zdravověda, křižovatky, jízda zručnosti a technický stav kola. S připraveným programem jsme byli velmi spokojeni.

Zdravá pětka

20.2. - žáci 3.,4. a 5. ročníku se v rámci projektu "Zdravý týden" zúčastnili výukového programu "Zdravá pětka" - Nakupování. Formou her a soutěží se obeznámili se zásadami správné výživy a jejich důležitosti v rámci zdravého životního stylu. Zdravá pětka připravila mnoho lákadel pro děti a jejich rodiče - soutěže, hry, recepty, zdravé jídelníčky a mnoho dalších na www.zdrava5.cz.

Velký svět techniky - Ostrava

6.2. žáci 3.,4. a 5. ročníku navštívili expozici Velký svět techniky v Ostravě - Vítkovicích. Třetí ročník se zúčastnil vzdělávacího programu "Kouzlo zrcadlení" a čtvrtý a pátý ročník "Teorie modré krve."

Pevnost poznání v Olomouci

Ve středu 5.2.2020 žáci 1. a 2. ročníku navštívili Pevnost poznání v Olomouci, kde si prohlédli různé expozice a zúčastnili se výukových programů " U vodníků na rybníku" a "Lidské tělo."

Lyžařská škola

Od 6.1. do 3.2. 2020 se děti zúčastnily Lyžařské školy v Hrubé Vodě.

Žáci se samými jedničkami

Žáci, kteří měli na pololetním vysvědčení samé jedničky.

Keramika - starší děti

15.1. - děti vyráběly z keramické hlíny zimní kachel, který byl plný krásných vloček.

Pracovní činnosti ve 3. ročníku

Děti si vyzkoušely tvoření pomocí holící pěny - vyráběly sněhuláky.

Výchovný koncert - MARBO

6.1. se uskutečnil výchovný koncert plný veselých písniček, jak dělíme v hudbě ženské a mužské hlasy,...

Vánoční besídky ve třídách

20.12. - seděti seznámily s vánočními zvyky, rozdaly si dárečky, hrály různé hry.