Preventivní program

22.10. se ve 3. ročníku uskutečnilo první setkání s lektory Drama centra z Olomouce. Cílem preventivního programu, který proběhl formou interaktivních her, bylo upevnění kamarádských vztahů, zlepšení komunikace a spolupráce mezi žáky.

Drama centrum - Olomouc

21.10. žáci 4. a 5. ročníku absolvovali v Olomouci preventivní program zaměřený na spolupráci, dodržování pravidel a stmelení kolektivu. Dopoledne proběhlo pod vedením zkušených lektorek formou různých her. Dětem se program velmi líbil.

Pracovní činnosti - 3. ročník

15.10. - žáci 3. ročníku tvořili v místním parku obrázky z přírodnin.

Drakiáda

4.10. - se již tradičně uskutečnila společně s MŠ a letos poprvé se Sokolem "Drakiáda." Cenu za:-nejlepšího letce získala Klára Vojkůvková. -Vozemboucha získala Lucie Lavrinčíková -vlastnoručně vyrobené draky a za snahu získaly děti z MŠ.

Evropský den jazyků

27.9. - se uskutečnil na naší škole "Evropský den jazyků." Žáci 3. - 5. ročníku si připravili informace o nejrůznějších oblastech státu Rakousko, které prezentovali před spolužáky. Nakonec si vyrobili vlaječku tohoto státu.

Pohár starostů v Olšanech

25.9. - proběhly atletické závody v Olšanech.

Atletické závody

13.9. proběhly na fotbalovém hřišti Atletické závody.

Zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 2. září proběhlo slavnostní zahájení školního roku za přítomnosti hostů p. ředitelky L. Novákové a p.místostarostky Městyse Kralice na Hané N. Grossertové.