V pátek 12. 6. 2026 si páťáci užívali "přespávačku" ve škole.
Po příchodu do školy si žáci zahráli míčové a pohybové hry na školní zahradě, někteří byli na dětském hřišti.
Protože se začalo mračit, opekli si špekáčky.
Po 21. hodině je zahnal do školy začínající déšť. Nikomu to nevadilo, protože se změnou počasí se tak trochu počítalo. Všichni se „ubytovali“ v 5. třídě. Hrály se různé hry na chodbě, žáci si povídali o zážitcích a v pozdních hodinách si všichni zahráli hru Městečko Palermo, u které si užili spoustu legrace.
Poté se začali postupně ukládat ke spánku.
Po probuzení se sbalili a uklidili třídu. Následně je čekala snídaně v podobě koblihů s ovocnou marmeládou nebo čokoládových donutů a teplého ovocného čaje.
Po snídani se s dobrou náladou a pěknými zážitky rozcházeli domů.
















