Žádný ilustrační obrázek

zahájení lyžařského výcviku

Přihlášené děti čeká 5 lekcí, každé pondělí.

hodina s rodilou mluvčí

Ve středu 10. 1. 2024 k nám do školy poprvé zavítala rodilá mluvčí.

bruslení v Prostějově - 4. třída

Zimní období je v plném proudu, proto se 4. třída v rámci tělocviku zašla „sklouznout“ na venkovní mobilní kluziště v Prostějově.

vystoupení skupiny MARBO

Ve středu 3. 1. 2023 se v kulturním domě uskutečnil pro děti ze základní a mateřské školy výchovný koncert skupiny MARBO.

Vánoční besídky ve třídách

Ve čtvrtek 21.12.2023 se konaly vánoční besídky v jednotlivých třídách.

Muzeum v Prostějově - 4. třída

20.12.2023 si šli žáci 4. ročníku okusit vánoční atmosféru na výstavu vánočních stromečků.

Vánoční florbalový turnaj

V úterý 19.12.2023 se před blížícími vánočními prázdninami konal v sokolovně napínavý florbalový turnaj, ve kterém se utkaly čtyři týmy složené z žáků naší školy.

beseda s hasiči

V pátek 15. 12. 2023 se uskutečnila ve druhé třídě beseda se členem Hasičského záchranného sboru z Prostějova.

Vánoční zpívání

Ve čtvrtek 14.12.2023 se uskutečnila v kulturním domě akce s názvem Vánoční zpívání.

Generálka na Vánoční zpívání

Ve středu 13.12.2023 dopoledne proběhla generálka na připravovanou akci Vánoční zpívání.