Velikonoce v družině

Vyráběli jsme velikonoční zajíce, slepice, zdobili vajíčka, udělali si přání. Naparádili jsme vrbičky před OÚ, abychom přivolali jaro.

Jaro v družince

Tvoření na jarní téma - sněženky a obrázek se sluníčkem. Vše použito na výzdobu chodeb, schodiště a třídy.

Vitamínový týden

Během celého týdne jsme se s dětmi věnovaly zdravé výživě, ochutnávání různých druhů ovoce a zeleniny.

Masopust a karneval

V rámci masopustního týdne jsme s dětmi vyráběly.

Svátek sv. Valentýna

Děti si v rámci valentýnského tvoření vyrobily dvě srdíčka - jedno si odnesly domů a druhé jsme využily na výzdobu třídy.

Zima v družině

Turnaj - puzzle

V lednu se uskutečnil turnaj v puzzle, kterého se zúčastnili žáci z 1. oddělení.

Vánoční čas v družině

V předvánočním čase jsme s žáky chodili stavět sněhuláky, pořádali jsme soutěž "O největší sněhovou kouli" a "O nejhezčího sněhuláka." Dále děti vyráběly vánoční ozdoby na stromeček - čertíky, andílky a jiné vánoční ozdoby.

Rozsvícení vánočního stromu

24.11.- žáci ze školní družiny vystupovali u rozsvícení vánočního stromu. Na vystoupení si připravili vánoční básničky a koledy. Dětem se vystoupení moc povedlo. I přes obrovskou trému, kterou před vystoupením prožívaly.

Turnaj v Člověče, nezlob se!

Během měsíce listopadu probíhal turnaj v "Člověče, nezlob se."