Zápis do 1. třídy

19. dubna 2018 proběhl na naší škole zápis dětí do 1. třídy.

Školní akademie

12.4. se v Kulturním domě v Kralicích na Hané uskutečnila naše "Školní akademie."

Školní akademie - generálka

11.4. - generální zkouška na "Školní akademii."

Městská knihovna Prostějov- Dětské oddělení

10.4. žáci naší školy navštívili Městskou knihovnu v Prostějově - Dětské oddělení.

Okresní výtvarná soutěž "Pod vodou, nad vodou.."

Naše škola se zapojila do okresní výtvarné soutěže "Pod vodou, nad vodou.." Odborná porota vybírala z celkového počtu 389 prací. Oceněno bylo celkem 37 prací a uděleno 26 čestných uznání. Ve věkové kategorii 6 - 10 let dostal čestné uznání i žák naší školy - Vladimír Loníček z 1. třídy. BLAHOPŘEJEME!!

Školička - HV a PČ

4.4.2018 - školička v předmětech HV a PČ.

Výlet do Brna

28.3.2018 se všichni žáci rozjeli autobusy směr Brno. Prvňáci si prohlédli výstavu s názvem "FIMFÁRUM." 2., 3., 4., 5. ročník navštívil Hvězdárnu a planetárium.

Matematický klokan

19.3.2018 jsme se zapojili do soutěže "Matematický klokan."

Barevný týden

Od 12. 2. do 16. 2. proběhl "Barevný týden." V pondělí jsme měli všichni oblečení v červené barvě, v úterý ve žluté barvě, ve středu v modré barvě, ve čtvrtek v černé barvě a v pátek byla duhová barva.

Ve sněhu - PČ - 3. ročník