Žádný ilustrační obrázek

Muzikoterapie

Akce pro žáky I. a II. oddělení školní družiny.

Žádný ilustrační obrázek

Tvoření s Martou

Akce pro děti z I. oddělení školní družiny.

návštěva kina v Prostějově

Děti z II. oddělení školní družiny navštíví kino v Prostějově. Čeká je Pohádka přání.

zažehlovací korálková mozaika

Aktivita zaměřená na podporu fantazie a jemné motoriky proběhla v I. oddělení školní družiny v posledních dvou dubnových týdnech.

Čarodějnice

V pátek 26. 4. 2024 proběhla na zahradě naší školy akce „Pálení čarodějnic“ s opékáním špekáčků.

Divadelní představení

V úterý 9. 4. 2024 proběhlo v sokolovně v Kralicích na Hané divadelní představení pro rodiče žáků z naší základní školy.

turnaj ve žravé dámě

V I. oddělení školní družiny se od měsíce března hrál turnaj ve žravé dámě.

jarní tvoření

V průběhu března i poloviny února se děti z I. oddělení školní družiny věnovaly ve výtvarných dílnách práci na téma jaro a Velikonoce.

odpoledne s liškou

Ve čtvrtek 20. 3. 2024 se ve II. oddělení školní družiny odehrál zcela neobvyklý a vzrušující okamžik. Zavítal sem pan Holík a s ním přišla i jeho kamarádka – liška Coco.

divadelní představení O dvanácti měsíčkách

Ve středu 20. 3. 2024 po velké přestávce se všichni žáci naší školy přesunuli do kulturního domu, aby zhlédli pohádku O dvanácti měsíčkách.