turnaj ve žravé dámě

V I. oddělení školní družiny se od měsíce března hrál turnaj ve žravé dámě.

jarní tvoření

V průběhu března i poloviny února se děti z I. oddělení školní družiny věnovaly ve výtvarných dílnách práci na téma jaro a Velikonoce.

odpoledne s liškou

Ve čtvrtek 20. 3. 2024 se ve II. oddělení školní družiny odehrál zcela neobvyklý a vzrušující okamžik. Zavítal sem pan Holík a s ním přišla i jeho kamarádka – liška Coco.

divadelní představení O dvanácti měsíčkách

Ve středu 20. 3. 2024 po velké přestávce se všichni žáci naší školy přesunuli do kulturního domu, aby zhlédli pohádku O dvanácti měsíčkách.

Korálkování

Ve čtvrtek 29. 2. 2024 děti z 2.oddělení školní družiny pracovaly pod vedením paní Marty Nevrlé s korálky.

Zdravý týden - II. oddělení

Během týdne od 19. do 23. února se děti z 2. oddělení školní družiny společně s paní vychovatelkou zaměřovaly na téma zdraví.

Zdravý týden - I. oddělení

Zdravý týden byl plný důležitých informací, ochutnávání a krájení.

valentýnské tvoření

Děti z I. oddělení školní družiny během měsíce února tvořily různé výrobky k Valentýnu.

beseda o 1. pomoci

Ve dnech 20. a 22. 2. 2024 proběhla ve školní družině v rámci Zdravého týdne beseda o 1. pomoci, které se zúčastnili žáci všech tří oddělení.

Zimní tvoření

Děti z I. oddělení školní družiny tvořily během ledna a února na téma zima.