Poslední předprázdninové pondělí 22. 6. 2026 bylo ve III. oddělení školní družiny plné tvoření.
Děti si technikou diamantového vyšívání vytvořily přívěsky a magnetky. Pomocí fixů, bavlnek a korálků si ozdobily
taštičky a vyrobily náramky. Někteří také měli znovu možnost umíchat si hedvábnou modelínu.
Děti byly moc šikovné, a tak si domů odnášely samé krásné výtvory.











