V úterý 30. ledna 2024 se na naší škole uskutečnil další zajímavý projektový den s názvem Den her.

Tento den byl výjimečný tím, že žáci strávili poslední vyučovací hodinu hraním deskových her, které si přinesli z domova. V některých třídách to byla výborná zábava i na přestávky.

Tento projekt měl za cíl nejen rozšířit obzory žáků v oblasti deskových her, ale také podpořit rozvoj sociálních dovedností, jako je týmová spolupráce, strategické myšlení a schopnost komunikace.

Poslední hodina dne se tak proměnila v čas plný smíchu, soutěžení a nových objevů.

Každý žák měl příležitost představit svou oblíbenou hru a sdílet ji se spolužáky. Díky tomu se třídy naplnily nejen klasickými hrami jako Člověče, nezlob se, ale i modernějšími hrami, které mnozí možná neznali.