V úterý 26. 3. 2024 se v kulturním domě konal Velikonoční jarmark spojený s jarní výstavou prací žáků naší školy.

Kulturní dům byl krásně jarně a velikonočně vyzdobený. Na podiu byla připravena výstava prací žáků, které vytvořili v hodinách výtvarné výchovy, pracovních činností nebo v kroužku keramiky.

V sále měla každá třída svůj prodejní stánek se zbožím, které vyrobili žáci se svými rodiči. Ten jim hlídala Paní jaro, kterou si jednotlivé třídy vyrobily v rámci projektového Dne společného umění.

Dále byl v sále stánek kroužku bižuterní dílna, pan Slezáček s pletením pomlázek a paní vychovatelky s dílničkami pro děti. Ty si zde mohly ozdobit obrázky s jarní tematikou.

V bufetu si mohli návštěvníci zakoupit párek v rohlíku, buchtu nebo něco dobrého na pití a poté posedět v sále a popovídat si nejen se svými sousedy.

Všem zúčastněným děkujeme, že přišli podpořit naši akci a také jednotlivé třídy.