V týdnu od 26. do 30. května jsme se vypravili vstříct novým zážitkům a poznatkům do Ostružné, kde jsme pobývali na škole v přírodě. Program, který si pro nás připravila paní vychovatelka Jaroslava Formanová byl vskutku velmi nabitý. Nejenže jsme poznávali krásy okolní přírody, ale vypravili jsme se také do blízkého města Jeseník, abychom poznali i tamní zajímavosti a dozvěděli se spoustu informací o zdejších léčebných pramenech a metodách vyhlášeného pana Priessnitze. Počasí nám sice trochu nepřálo, a tak jsme nemohli uskutečnit všechny naplánované aktivity paní vychovatelky, ale přesto jsme neustále něco vytvářeli a hráli různé hry a soutěže, což ke škole v přírodě neodmyslitelně patří. A myslíme si, že jsme si to všichni pořádně užili.