Dopravní hřiště

26. 5. - žáci 4. ročníku ukončili výuku Dopravní výchovy písemným testem a praktickou jízdou, aby získali Průkaz cyklisty.

Den Země

13. května a 6. května proběhla akce IRISU "Den Země." Aktivity: stromy, keře, houby, ptáci, skládání puzzle - poznávání druhů, určování, procvičování. Netradiční sporty - lukostřelba, pokec, házení na cíl aj.

Projektový den v ZŠ - Divadlo

5. 5. 2021 přijel za žáky 4. ročníku dramaturg Městského divadla v Brně. Seznámil je s profesemi, podílejícími se na vzniku divadelní inscenace. Žáci si vyzkoušeli spoustu různých hereckých rozcviček a her. Prohlédli si rekvizity a vyzkoušeli si kostýmy z různých představení. Žáci si odnesli spoustu prožitků a projektový den se jim líbil.

Matematický klokan

V pátek 19. března 2021 psali žáci 2. - 5. třídy školní kolo mezinárodní soutěže "Matematický klokan." Soutěž psali ve dvou kategoriích - Cvrček a Klokánek.

Pololetní vysvědčení

Žáci se samými jedničkami.

Vánoční besídky

Vánoční besídky ve třídách.

Odměny za sběr papíru

Během měsíce listopadu probíhal na naší škole sběr papíru.

Mikulášská nadílka

4.12. - obdrželi žáci "Mikulášskou nadílku" v podobě balíčku plného dobrot. Balíčky sponzoroval KPŠ a adventní kalendáře Městys Kralice na Hané.

Zdobení stromečku před městysem

27.11. zdobili žáci naší školy se svými třídními učitelkami a p. vychovatelkou Zemánkovou vánoční stromeček svými výrobky.

Matematický klokan - online

11. a 12. 11. 2020 psali žáci 3. - 5. ročníku tradiční soutěž "Matematický klokan." Žáci psali loňský ročník. Odpovídali online.