Ve čtvrtek 9.11.2023 se děti ze 2. oddělení školní družiny zúčastnily Svatomartinské stezky, která byla plná her a zábavy.

Tato kreativní akce obsahovala deset úkolů, zaměřených na podporu spolupráce a kreativity. Mezi zajímavé úkoly patřilo porovnávání husích pírek podle velikosti, vytváření svatomartinských rohlíčků z modelíny a identifikace předmětů.
Před zahájením stezky si děti společně povídaly o historii svatého Martina. Následně se všichni přesunuli na školní zahradu, kde na ně čekala samotná Svatomartinská stezka. Během této zajímavé trasy se děti setkávaly s různými úkoly, které je nejen bavily, ale také rozvíjely jejich dovednosti. Na konci stezky byly odměněny sladkým pohoštěním a medailí za úspěšné absolvování.
Zbytek odpoledne pak děti strávily hraním různých her, které podporovaly týmovou spolupráci a radost z pohybu. Mezi oblíbené aktivity patřily "Kam se ztratila husa?", "Na vojáky", "Martin čaruje" a "Papírová koulovaná".

V pátek 10.11.2023 si děti společně s paní vychovatelkou Zemánkovou upekly tradiční Martinské rohlíčky. Tato kreativní akce nejen rozvíjela dovednosti dětí, ale také přinášela radost a vzpomínky na tradiční svátky.