Recitační soutěž - školní kolo

18.3.2015 proběhla recitační soutěž - školní kolo.

Loutkové divadlo

9.března 2015 naši žáci shlédli loutkové divadlo.

Beseda s příslušníkem Policie ČR

5.března 2015 proběhla na naší škole beseda s příslušníkem státní Policie.

Žádný ilustrační obrázek

Plavecký výcvik - 1.ročník

6.února 2015 jsme zahájili plavecký výcvik. Prvňáčci si užívali vodních radovánek a plavání se jim velmi líbilo.

Zápis dětí do 1.třídy

V pátek 23.ledna 2015 proběhl na naší škole zápis dětí do 1.ročníku.

MARBO - koncert

6.ledna 2015 proběhl výchovný koncert hudební skupiny MARBO. Děti si společně zazpívaly, získaly nové informace z hudební nauky. Malí odvážlivci z 1.ročníku si dokonce zatančili.

Vánoční besídka

V pátek 19.prosince se konaly ve všech třídách vánoční besídky. Děti si naložily pod vánoční stromeček dárky, ze kterých měly po rozbalení velkou radost. Ve třídách panovala vánoční atmosféra, kterou si všichni zpříjemnili poslechem vánočních koled a pojídáním vánočního cukroví.

MŠ ve škole - advent

Šternberk - vánoční tradice + dílna

16.prosince jsme se vypravili autobusem na hrad Šternberk. Součástí programu byla vánoční tvořivá dílna, kde si děti vyrobily gelovou svíčku. Všichni jsme si prohlédli vyzdobený hrad a vyslechli zajímavý výklad o vánočních zvycích a tradicích.

Vánoční výstava

15.prosince jsme připravili pro rodiče a veřejnost vánoční výstavu žákovských prací a keramiky. Děti si mohly za asistence rodičů vyrobit ve vánoční dílně libovolný výrobek, který si samozřejmě odnesly domů.