Dopravní výchova - 4. ročník

21. 2. 2022 - dopravní výchova ve Sportcentru v Prostějově.

Lyžařský výcvik

Pět pondělků jezdilo 24 žáků od 1. do 5. třídy do Hrubé Vody. Děti si prohloubily své lyžařské dovednosti. Na závěr je čekaly olympijské závody ve slalomu. Každý účastník získal medaili, lízátko a mávátko.

Žáci se samými jedničkami

Žáci, kteří měli na pololetním vysvědčení samé jedničky.

Výchovný koncert hudební skupiny MARBO

4.1. se konal v kulturním domě koncert, který navštívily i děti z mateřské školy. Všichni se seznámily co je to tempo a dynamika. Hudebníci hráli autorské písně, do kterých zapojovali děti nejen pěvecky, ale také i pohybově.

Vánoční turnaj ve florbalu

22.12. - ve středu před vánočními prázdninami se v sokolovně utkalo 5 týmů (4 dětské a 1 učitelský) ve florbalovém turnaji. V každém z dětských týmů bylo 8 dětí od 1. do 5. ročníku. Učitelský tým hrál pouze ve 4 lidech. Týmy hrály každý s každým.

Vánoční besídky ve třídách

22.12. - si děti ve třídách rozdaly dárečky, zahrály hry, seznámily se s některými vánočními tradicemi a ochutnaly cukroví svých spolužáků.

Mikuláš

6.12.žáci 5. ročníku navštívili v převlecích děti z MŠ i své spolužáky ve škole. Každý dostal sladký balíček.

Zdobení vánočních stromečků před úřadem

Dlabání dýní

21.10. proběhlo na školním dvoře "Dlabání dýní."

Dopravní hřiště

21.října se žáci 4. ročníku seznámili se základními pravidly silničního provozu a hned si tato pravidla mohli vyzkoušet na Dopravním hřišti v Prostějově. Všechny to moc bavilo.