Ovocný salát - PČ - 5. ročník

Dne 20.6. žáci v poslední hodině pracovních činností dělali ovocné saláty. Rozdělili se do skupin, donesli si ovoce i další potřebné věci. Všem šla práce pěkně od ruky.

Dětské hry - Vrbátky

V sobotu 11. 6. se ve Vrbátkách uskutečnily Dětské hry 2022.

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

V úterý 7.6. se konalo divadelní představení našeho dramatického kroužku pod vedením Mgr. et Mgr. Radky Coufalové. Naši mladí herci předvedli opravdu skvělé výkony a svým nastudováním pohádky potěšili děti z mateřské i základní školy a večerním představením i pro dospělé diváky.

Škola v přírodě

30. 5. - 3. 6. - naši žáci strávili 5 dní v Hotelu Bečva na Horní Bečvě v krásné přírodě Beskyd.

Pohár starostů - Olšany

25.5. proběhla v Olšanech atletická soutěž Pohár starostů 2022.

Funny Bunny

Ve čtvrtek 19.5. se na ZŠ v Bedihošti uskutečnila tradiční soutěž v anglickém jazyce Funny Bunny.

Sběr papíru

18. května proběhl před základní školou sběr papíru.

Parkour

Dne 16.5. proběhl na školní zahradě parkourový seminář pod názvem "Život v pohybu."

Preventivní program

12.5 a 17.5. navštívila naši školu poručice Zuzana Slabá z Policie České republiky. Žákům 1. - 3. ročníku povídala o bezpečnosti doma, ve škole i při cestě do školy. Žáci 4. a 5. ročníku se dozvěděli, jak se chovat bezpečně a bez závislosti v online prostředí.

Bee-Bot - 5. třída - informatika

Žáci 5. ročníku si v rámci předmětu informatika vyzkoušeli jednoduché programování robotických včelek, kdy jejich úkolem bylo zvolit správnou cestu na určené místo.