Bobování

Děti ze druhého oddělení školní družiny využily první sněhovou nadílku pro radostné odpoledne plné zimních radovánek.

Korálkování pro kluky i holky

Ve čtvrtek 7.12.2023 připravila paní vychovatelka pro děti z 1. oddělení ŠD s paní lektorkou Martou Nevrlou další aktivitu v rámci programu Šablony JAK.

Rohlíčkování

Ve čtvrtek 23.11.2023 pekla paní vychovatelka Formanová s dětmi z 1. oddělení školní družiny křehké rohlíčky s mandlemi plněné mákem a povidly.

turnaj ve skládání puzzle

V listopadu děti z I. oddělení školní družiny absolvovaly turnaj ve skládání puzzle na čas.

Štrúdlování

V týdnu od 6. do 10.11.2023 proběhla ve 2.oddělení školní družiny soutěž O nejhezčí jablko. Ve čtvrtek 16.11.2023 se potom děti pustily do společného štrúdlování.

Podzim v parku

V pátek 10.11.2023 proběhl pro děti z 1. a 3. oddělení ŠD projekt „Podzim v parku“ organizovaný v rámci Šablon JAK.

Svatomartinská stezka: Dětská zábava plná her a tradic

Ve čtvrtek 9.11.2023 se děti ze 2. oddělení školní družiny zúčastnily Svatomartinské stezky, která byla plná her a zábavy.

Svatý Martin

Ve čtvrtek 9.11. 2023 bylo pro děti z 1. oddělení ŠD připraveno projektové odpoledne na téma Svatý Martin – jeho život a legenda.

Podzim v družině

Hned na začátku školního roku zahájila paní vychovatelka Zemánková s dětmi v II. oddělení školní družiny celoroční hru Indiáni.

Beseda s důchodci

Dne 5. 11. 2023 proběhlo v kulturním domě v Kralicích na Hané odpoledne věnované seniorům.